استراتژی موفقیت در کسب وکار تسلط بر دانش روز است
استراتژی موفقیت در کسب وکار تسلط بر دانش روز است
هدف آموزش ، آماده کردن فرد برای یادگیری مادام العمر است.
هدف آموزش ، آماده کردن فرد برای یادگیری مادام العمر است.
Previous Next Play Pause
1 2 3


دوره های آموزشی

مدیریت استراتژیک

مدیریت استراتژیک


 معرفی دوره های مدیریت استراتژیک

دروس طرح شده در دوره مدیریت استراتژیک با هدف ارتقا دانش فنی و مهارتی افراد فعال و علاقمند به مباحث برنامه ریزی استراتژیک تهیه و تدوین شده است و بدلیل ماهیت ویژه و پیچیده این بخش، سعی شده مسائل به ساده ترین نحو و همراه با مثال های واقعی در فضای کسب و کار تشریح گردد.


 

انتخاب

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ


 معرفی دوره دیجیتال مارکتینگ

امروزه مباحث بازاریابی و فروش با افزایش ضریب نفوذ اینترنت و استفاده از گوشی های هوشمند وارد عرصه جدیدی شده است که متخصصین این حوزه را وادار می کند تا در کنار روش های کلاسیک بازاریابی و فروش از روش های الکترونیکی و شبکه ای اجتماعی نیز برای برنامه ریزی و افزایش فروش بهره بگیرند.


انتخاب

اصول کارآفرینی

اصول کارآفرینی


 معرفی دوره اصول کارآفرینی

در مسیر حرکت از عصر سرمایه گذاری های سنگین به عصر اقتصاد دیجینالی و دانش بنیان ، افراد تحصیل کرده برای اشتغال خود نباید صرفا به فکر یافتن یک موقعیت شغلی در یک کارخانه و شرکت باشند بلکه باید با افزایش مهارتهای گوناگون شخصی و فنی بتوانند ضمن ایجاد شغل برای خود برای سایر افراد جامعه نیز ایجاد اشتغال نمایند. 


انتخاب

مدل کسب و کار

مدل کسب و کار


 معرفی دوره مدل کسب و کار Business Model

مدل کسب‌وکار به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بتوانند با ترسیم تعامل میان بخش‌های مختلف کسب‌وکار خود، فعالیت‌های خود را به شکلی هماهنگ به پیش ببرند. مدل کسب و کار که به نحوی میتوان آنرا ساده شده طرح تجاری دانست ابزاری است مفهومی  که شامل مجموعه‌ای از عناصر و ارتباط آن‌ها بوده و منطق شرکت جهت درآمدزایی را نشان می‌دهد.

 


انتخاب

طرح تجاری

طرح تجاری


معرفی دوره تهیه طرح تجاری Business plan

تهیه و تدوین طرح تجاری برای شرکت های استارت آپ به معنی طراحی نقشه رسیدن به هدف است.طرح کسب و کار با ایجاد راهکار و مسیر حرکت برای کلیه کارکنان یک استارت آپ به افزایش هماهنگی در بین آنها می انجامد. همچنین به ساده تر شدن جذب سرمایه گذاران جدید نیز کمک می کند. ایده های استارت آپی تا زمانی که به یک نقشه و یا طرح تبدیل نشوند، عملا چندان قابل اتکا و سرمایه گذاری نیستند.


انتخاب

توسعه مهارت های فردی

توسعه مهارت های فردی


 معرفی دوره توسعه مهارت فردی Personal Development

مهارت های شخصی چیزهایی است که ما در آن قوی هستیم از قبیل نقاط قوت، توانایی ها و ویژگی های ما. باید بدانید که برای رسیدن به اهداف خود در زندگی علاوه به تخصص و مدارک تحصیلی نیاز به مهارت های خاصی هم دارید به نحوی که آن مهارت ها بیشتر از هر چیز دیگری در ارتباطات شما با افراد برای رشد و پیشرفت شما موثرترند . 
 


انتخاب

آینده پژوهی

آینده پژوهی


 معرفی دوره های پیش بینی آینده و آینده پژوهی

در فضای رقابتی و پر تلاطم امروز فعالان کسب و کار دیگر نمی توانند همانند سالهای گذشته برنامه ای چندساله تعریف کنند و همواره به آن وفادار باشد، امروزه همه مدیران نیاز دارند تا آینده های گوناگون را در افق های زمانی مختلف پیش بینی نمایند تا بتوانند با سرعت بیشتری جهت گیری خود را به سمت اهدافشان اصلاح نمایند


انتخاب

کارآفرینی سازمانی

کارآفرینی سازمانی


 معرفی دوره کارآفرینی سازمانی

امروزه بر خلاف گذشته، بازارهای سطح جهان با تغييرات روزانه و حتی لحظه به لحظه نيازهای جوامع بشری روبه رو هستند و سازمانهای توليدی و خدماتی که عامل اصلی مرتفع ساختن این نيازها به شمار میروند، برای جا نماندن از تغييرات سریع و بقا و رشد در این بازارها باید به سرعت و با هدفگذاری های درست حرکت کنند


انتخاب

Voicefiles-icon آکادمی یادگیری لرن اور - 5- هدف گذاری فردی
20
فایل های صوتی آموزشی
Multimedia-icon آکادمی یادگیری لرن اور - 5- هدف گذاری فردی
10
فیلم های آموزشی
Essay-icon آکادمی یادگیری لرن اور - 5- هدف گذاری فردی
158
مطالب
KnowledgeArea-icon آکادمی یادگیری لرن اور - 5- هدف گذاری فردی
60
حوزه های دانشی
Visitors-icon آکادمی یادگیری لرن اور - 5- هدف گذاری فردی
1860
بازدیدها
Members-icon آکادمی یادگیری لرن اور - 5- هدف گذاری فردی
497
اعضاء

آخرین اخبار

راه اندازی کانال تلگرام آکادمی لرن اور راه اندازی کانال تلگرام آکادمی لرن اور 1396-10-09 - راه اندازی کانال تلگرام آکادمی لرن اور   کانال آکادمی یادگیری لرن اور learne... مشاهده جزئیات
صفحه اینستاگرام یادگیری لرن اور صفحه اینستاگرام یادگیری لرن اور 1396-10-09 - افتتاح صفحه آکادمی یادگیری لرن اور در اینستاگرام راه اندازی صفحه اینستاگرامی آکادمی... مشاهده جزئیات

آمار بازدید سایت

0280638
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
2218
3316
8871
15949
35278
0
280638

پیش بینی امروز
2640

16.48%
6.60%
0.29%
0.33%
3.48%
72.82%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):11
11 مهمان
صفر کاربر

IP شما:54.174.43.27

Back to top