پرسش های متداول شما از آکادمی یادگیری لرن اور

اگر شما نتوانستید پاسخ سوالات خود را در موارد زیر پیدا کنید ، لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.آنها از کمک به شما خوشحال خواهند شد

سوالات مربوط به حق عضویت

چطور میتوانم عضویت رایگان داشته باشم؟"

شما از طریق مراجعه به بخش خرید حق اشتراک و انتخاب پلن عضویت رایگان میتوانید به بخش هایی از محتواها و مطالب سایت دسترسی داشته باشید

 

2-چگونه میتوانم محصولات شما را خریداری کنم؟"

دوست گرامی در این سایت به لحاظ مالی 2 دسته محصولات داریم : 1- محصولات رایگان ازطریق اشتراک یک ماهه رایگان 2- محصولاتی که بصورت خرید الکترونیکی قابل ارائه هستند که به صورت خرید حق اشتراک قابل دستیابی هستند.

 

3-چرا باید حق اشتراک خریداری کنم و عضو این سایت بشوم "

امروزه شما نیاز دارید برای توسعه شغلی خود و دستیابی به سطوح بالاتر سازمانی دانش خود را بروز نگهدارید . این عمل برای هر شخصی به تنهایی زمان زیادی را خواهد گرفت و ضمنا تشخیص محتوای با کیفیت از محتوای کم کیفیت کار آسانی نیست. ما این کار را برای شما انجام داده ایم و زمان صرف شده برای جستجو را میتوانید به کارهای با بازده بیشتر مشغول باشید

 

"4-چرا علی الرغم پرداخت حق عضویت باید از فروشگاه خرید کنم و هزینه بپردازم؟"

محصولاتی که در فروشگاه ارائه میشود ، کاربرد دیگری دارد و فرایند تولید و انتشار آن هزینه بسیار بالایی دارد لذا برای اینکه هزینه حق عضویت را بالا نبریم مجبور هستیم سایر محصولات دیگر را به اشخصای که متقاضی آن هستند ارائه کنیم

 

5-توجیه هزینه حق اشتراک چگونه است؟"

ببینید شما اگر بخواهید روزانه مطالعه داشته باشید باید هر روز کتاب ، یا مجله خریداری کنید و مطالعه نمایید این عمل چندین هزینه برای شما ایجاد میکند اول از همه اینکه باید زمانی را بگذارید تا کتاب یا مجله مورد نظرتان را که خوب هم ترجمه شده باشد پیدا کنید دوما باید هزینه انرا بپردازید که با توجه به هزینه های بالای چاپ کتب و نشریات بسیار قابل توجه خواهد بود سوما اینکه همه جا نمیتوانید انرا با خود حمل کنید و بعبارتی دسترسی شده به محتوای خریداری شده در همه جا امکان پذیر نیست لذا ما با دریافت این حق عضویت که شاید هزینه خرید یک جلد کتاب باشد به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه شما صرفه جویی ایجاد می کنیم 

 

6-آیا تخفیفات برای سازمان هایی که در چند گروه ثبت نام می کنند وجود دارد؟"

با عقد قرارداد اینکار برای سازمان ها امکان پذیر است

 

سوالات مربوط به مدل آموزش و یادگیری

"1-چطور یادگیری می‌تواند لذت بخش باشد؟"

اولین مورد در لذت‌بخش بودن یادگیری، محتوای آموزشی با کیفیت است. بدون داشتن محتوای اموزشی که با توجه زیاد به جزییات و با دقت تولید شده است نمی‌توان از مطالعه آن لذت برد. مورد بعدی خلاصه شدن و مفید بودن حجم دروس و مطالب آموزشی است که با دقت تمام در آکادمی لرن اور انجام شده است و شما می‌توانید مطمئن باشید که به ازای هر دقیقه مطالعه ارزش بیشتری نسبت به دروس معمولی دریافت خواهید کرد. مورد دیگر امکان اضافه کردن دروس و دوره‌های اموزشی به برنامه یادگیری است. اینگونه است که شما بدون اینکه نگران برنامه ریزی و مطالعه مستمر باشید، تنها با مراجعه به برنامه خود می‌دانید که هر روز چه مطالبی را باید مطالعه کنید

"2-تفاوت آکادمی لرن اور با سایر سایت های آموزشی در چیست؟"

آکادمی لرن اور مجموعه‌ای از مقالات و مطالب آموزشی در زمینه‌های مختلف مانند مهندسی ، مدیریت و توسعه فردی است اما سایر سایت های آموزشی صرفا به فروش فایل های آموزشی مشغول هستند که عموما بدون نظارت هیئت علمی دانشگاهی منتشر میشود. همچنین در این سایت ما همواره سعی داریم تا آخرین مطالب و محتوای علمی را در اختیار اعضا قرار دهیم تا اعضای سایت وقت زیادی جهت دسترسی به منابع با کیفیت و جستجوی طولاتی مدت در اینترنت صرف ننمایند.

3-هدف آکادمی لرن اور چیست؟"

هدف آکادمی لرن اور ارایه کردن مجموعه‌های آموزشی به روشی نوین به کاربران است. اینکه کاربران بتوانند محتوای آموزشی با کیفیت را به بهترین شکل استفاده کنند، میزان پیشرفت خود را مشاهده کنند، به صورت برنامه‌ریزی شده پیش بروند و از این آموزش لذت ببرند. آکادمی لرن اور به جز این اهداف هدف مهم دیگری هم دارد و آن بهبود مداوم و افزایش امکانات در تمام ابعاد خود است.

4-برنامه یادگیری در گرایش مختلف مدیریت MBA به چه صورت است؟"

عموما به غیر از اعضا هیئت مدیره ، مدیر عامل و کارآفرینان که نیاز به داشتن چندین حوزه دانشی مدیریتی هستند ، سایر پست های مدیریتی و سرپرستی برای ارتقا و پیشرفت خود صرفا نیاز به داشتن دانش عمیق تخصصی در یک گرایش مدیریتی هستند لذا چنانچه شما در در هر یک از پست های فوق الذکر قراردارید و یا اینکه به گرایش خاصی علاقمند هستید که امکان مطالعه و تحصیل در آن برای شما وجود نداشته است میتوایند با خرید حق اشتراک هر کدام از گرایش های مدیریتی مورد نظرتان ، تا پایان مدت زمان اشتراک خود از دانش و مطالب روز نسبت به تخصص خود بهرمند شوید ، بعبارت بهتر همیشه update باشید و نگران اختلاف سطح علمی خود با تازه فارغ التحصیلان دانشگاه ها نباشید. همچنین لازم به ذکر است که در کنار تسلط علمی بر هر حوزه دانشی ، همه افراد نیاز به داشتن یکسری مهارت های فردی جهت پیشبرد امورشان در جامعه و فضای کاری هستند که باید در آن زمینه نیز تبحر لازم را داشته باشند. 

5-بعد از خرید حق اشتراک یک دوره آموزشی تخصص مدیریت یا یک مهارت چه اتفاقی می افتد؟"

زمانی که شما حق اشتراک آموزش یک گرایش مدیریتی و یا یک دوره مهندسی یا مهارتی را خریداری می کنید ، دسترسی شما برای مطالعه روزانه محتواهای تهیه شده ایجاد شده و همچنین هر هفته اخرین تغییر و تحولات در محتواهای جدید برای شما ایمیل می گردد تا همواره از پیشرفت دانش روز بهرمند گردید.

6-آیا در اتمام دوره‌های آموزشی مدرکی دال بر گذراندن آن دوره ارائه خواهد شد؟"

بله. اما از آنجایی که ما به شدت با مقوله مدرک فروشی مخالف هستیم پس از اتمام دوره آموزشی ، آزمون از شما گرفته خواهد شد و در کنار فعالیتهایی در آکادمی لرن اور انجام می‌دهید ، امتیاز شما محاصبه و کارنامه با مهر و امضای رسمی برای شما صادر خواهد شد

 

7-در چه دستگاه‌هایی آکادمی لرن اور قابل استفاده است؟"

از آنجایی که این سیستم بر پایه تکنولوژی وب ساخته شده است لذا شما می‌توانید از هر دستگاهی که می‌تواند به وب متصل شود از تلویزیون هوشمند گرفته تا کامپیوتر ، تبلت و موبایل از این سیستم استفاده نمایید.

 

8-چطور از مطالبی که در آکادمی لرن اور منتشر میشود بیشترین یادگیری را داشته باشم؟"

همه با این جمله آفت دانش ، فراموشی است آشنا هستید نتایج تحقیقات نشان می دهد که بطور تقریبی 72 ساعت پس از آموزش تقریبا 50% از مطالب آموخته شده از یاد می رود و حدودا پس از یک ماه از آموزش گذرانده شده ، تقریبا 90% از مطالب فراموش میشود لذا اگر میخواهید یادگیری عمیقی داشته باشید و مطالب همواره یادتان باشد حتما موارد زیر را طی هر هفته و هر ماه تکرار کنید.

 1-حتما مطلب منتشر شده را در هر زمان که وقت دارید مرور کنید و صرفا با یکبار خواندن آن اکتفا نکنید، حد اقل هفته ای 3 مرتبه با فاصله زمانی 2 روزه.
2-حتما در نظر دهی و مباحث مرتبط با هر مطلب منتشر شده مشارکت داشته باشید.
3-حتما توضیحات و مباحث تخصصی رد و بدل شده در تالار گفتگو را با دقت مطالعه کنید و به نحوی خود را درگیر آن بکنید.
4-تا میتوانید در اطراف خود بدنبال موارد متشابه و اجرا شده یا نشده از مطلب منتشر شده را بیابید و در صورت امکان و مطرح نکردن نام شرکت ..... میتوانید مثالهای مربوطه را در تالار گفتگو و یا کامنت ها مطرح کنید.
5-سعی کنید در جلسات کاری اگر دسترسی به موبایل یا تبلت دارید از محتواهای سایت بعنوان مرجع  استفاده کنید.
6-قبل از شرکت در جلسات کاری یک مرور بر دروس خود داشته باشید و سعی کنید از ادبیات فنی مدیریتی یاد گرفته شده بیشتر استفاده کنید.
7-در نقل قول ها و مثال های خود از محتواهای مطالعه شده در سایت استفاده کنید که خوب مطالب در ذهن شما جای بگیرد.
8-با همکاران خود بر روی موضوعات مطرح شده و یاد گرفته شده در سایت مباحثه کنید.
9-در صورت داشتن سوالات تخصصی تر شما میتوانید از طریق مرکز مشاوره الکترونیکی سوالات خود را طرح کنید.
10-سایر حواس های خود را درگیر یادگیری کنید و با توجه به هرم یادگیری ادگار دیل ببینید که در کدام از روش های یادگیری کمتر فعال هستید و انرا تقویت کنید

مدل یادگیری ادگار دیل آکادمی لرن اور

 

8-در آکادمی لرن اور چه آموزش هایی وجود دارد؟"

در این سایت محتواهای آموزشی مربوط به گرایش های مختلف مدیریت ، مهندسی و سایر علوم که بیشتر شناخته شده هستند وجود دارد که البته مطالب به مرور زمان تکمیل می گردد . اما هدف ما صرفا این نیست که هر کسی که صرفا دارای تحصیلات دانشگاهی مرتبط هست بتواند از مطالب سایت استفاده نمایید بلکه ما مطالب را طوری تهیه می کنیم که از سطح مبتدی تا پیشرفته بتوانند از محتواها بهرمند گردند ، میزان پیچیدگی و سطح تخصصی مطالب در قسمت ابتدایی هر مطلب مشخص می گردد. 

 

9-محتوای تخصصی آکادمی لرن اور برای چه کسانی مناسب است؟"

این سایت در اصل یک پایگاه دانشی و آموزشی است که برای هر شخصی که دوست دارد از نظر مدیریتی ، موقعیت شغلی ، تحصیلی یا موفقیت در زندگی شخصی به رشد و تعالی برسد می‌تواند از آن یادگیری داشته باشد. لذا هیچ محدودیت سنی یا جنسیتی ، رشته تحصیلی نامرتبط و........وجود ندارد . از انجایی که نمیتوان سطح علمی اعضا سایت را ارزیابی کرد لذا موظف هستیم تا محتواها و مطالب علمی را از پایه ای ترین حالت تا پیشرفته ترین حالت آن منتشر می کنیم تا علاقمندان بتوانند با توجه به سطح نیاز خود هر قسمتی را که تمایل دارند انتخاب و مطالعه نمایند.

 

10-آیا می‌توان در تولید محتوای آموزشی و برگزاری دوره ها با آکادمی لرن اور همکاری کرد؟"

بله (چرا که نه!). طرح دوره و محتواهای آموزشی شما پس از بررسی و تایید سطح کیفی توسط هیئت علمی ، قابل انتشار در سایت خواهد بود ، آکادمی لرن اور آمادگی اجرای مدلهای همکاری متعدد برای توسعه فرهنگ انتشار دانش را دارد .لطفا در این خصوص به بخش دعوت به همکاری مرجعه نمایید و یا در صورت لزوم میتوایند با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

Back to top